Стрічкопильні верстати по дереву

Стрічкопильні верстати по дереву

Стрічкопильні верстати по дереву через свою універсальність, широко застосовуються не тільки на підприємствах, а й у побуті. Завдяки зручній конструкції, спрощується керування верстатом, а обробка деревини виконується на якісному рівні, не дивлячись на об’єм робіт. Все це через гнучку пилу у формі кільця, яка дозволяє робити як рівні, так і криволінійні розпили. Тому верстати стрічкопильні здатні випилювати як максимально точні деталі, так і виконувати чорнову роботу з обробки деревини. Дякуючи таким можливостям, верстати стрічкопильні по дереву використовуються як на деревообробних виробництвах та меблевих фабриках, так і на підприємствах, що виконують столярну обробку.
До того ж верстати стрічкопильні відносно невеликих розмірів, що зручно, оскільки вони займають мало місця у приміщенні.
Ціни на стрічкопильні верстати по дереву в Україні різняться, але доступні кожному, хто має бажання майструвати щось вдома, або ж створити чи розширити власний бізнес. Але для того, щоб визначитися і верстаки стрічкопильні купити саме ті, які відповідають потребам, необхідно трошки заглибитися у види та типи, аби спростити подальший пошук.

Види стрічкопильних верстатів по дереву

Верстати стрічкопильні можуть бути горизонтальні і вертикальні.
У вертикальних верстатах пильна рама розташована відповідно до назви, і у великих стаціонарних агрегатах рухається саме вона. А у малих верстатах рухається робоча стільниця.
Горизонтальне розташування використовується тільки у потужних верстатах, які призначені для роботи із цільними колодами.
По типу керування стрічкопильні верстати є автоматичні, напівавтоматичні та ручні.

Верстати стрічкопильні по дереву поділяються на три класи:
– побутові – використовуються в домашніх умовах, та не займають багато місця;
– напівпрофесійні годяться як для використання у побуті, так і на виробництві;
– професійні застосовують у промисловості, та мають потужність до 3 кВт.
Додатково верстаки стрічкопильні поділяють й по типу стрічки:
– вузькі пильні стрічки, що мають ширину не більше 6 мм використовуються на обладнанні для середніх та малих цехів;
– широкі пильні стрічки 6-54 мм у ширину застосовуються на меблевих фабриках та лісозаготівлі, оскільки можуть обробляти стовбури до 1м товщиною, в незалежності від щільності. До того ж, у цих пил є певна перевага – завдяки тому, що їх можна заточувати, збільшується строк їх служби. А вузька стрічка використовується до повного сточування, після чого її потрібно замінити на нову.

Як обирати стрічкопильні верстати

Верстаки стрічкопильні купити в Україні можна як безпосередньо у виробника, так і у спеціалізованих магазинах. На стрічкопильні верстати ціна може значно коливатися, і часом невисока вартість може ввести в оману, а після з’ясується, що це не те що потрібно. Нижче для зручності основні параметри, які треба враховувати при виборі стрічкопильного верстата.
1. Зверніть увагу на потужність. Для виробництва вона може сягати 3 кВт, у той час, як побутовим достатньо і до 750 Вт.
2. Обравши потужність, не забудьте про напругу електромережі. Більш потужні верстати працюють на 380 В, побутовим достатньо звичайних 220 В.
3. Врахуйте глибину різу. У промислових верстатів глибина сягає 1 м, і лише товщина до 15 см підвладна найслабкішим верстатам.
4. Швидкість розпилу, яка вимірюється у метрах на хвилину. Саме від неї залежить чистота розпилюваної деревини. Чим вона вище, тим чистіше. Зауважте, що швидкість треба буде трохи знизити у разі, якщо обробляється деревина із твердих порід.
5. Не забудьте прорахувати розміри приміщення, де буде розташовуватися верстат або верстати.

Стрічкопильні верстати по дереву при правильному виборі серед широкого розмаїття, дозволять кожному їх власнику отримати чудовий результат при високій якості робіт.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Напишіть всі Ваші питання нам на пошту, або замовте зворотній дзвінок і ми з Вами зв'яжемося

    Контакти офісу для звязку

    +38 (067) 460-27-20 office@magr.com.ua

    Час роботи

    Пн-Пт: 8.00 - 16.30